Angajam Operator DDD, Agent prestator DDD, cu permis cat.B pentru Bucuresti! Angajam 3 persoane! Salariu atractiv, domeniu de lucru sigur si colectiv placut, bonuri de masa, bonusuri!

COMPANIA DDD a inceput activitatea in Romania din anul 2011 ajungand unul din principalii prestatori de servicii de preventie si combatere a daunatorilor din tara.
Din anul 2014 a luat fiinta prima echipa operationala proprie din afara Bucurestiului, la Tg-Jiu. Acum Compania DDD are echipe proprii operationale prezente atat in Bucuresti, cat si in Targu Jiu, Timisoara, Panciu, Pitesti cu ajutorul carora deservim clientii la nivel national.

Prima si singura firma de profil din Romania ce detine acreditare europeana pentru servicii profesionale de Dezinsectie, Dezinfectie si Deratizare, Acreditarea CEPA - ISO 16.636

COMPANIA DDD este partenerul de incredere al specialistilor din multiple domenii de activitate: retail, sanitar, invatamant, institutii publice de stat, fabrici, etc. avand o experienta de 9 ani in domeniul DDD (PestControl, Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare).

Cultivam calitatea, oferind solutii adecvate problemelor cu care se confrunta clientii, prin comunicare deschisa incurajand relatiile de colaborare. Viziunea Companiei DDD este de a deveni alegerea numarul 1 atat a agentilor economici si insitutiilor publice de stat dar si a persoanelor fizice din Romania, atunci cand doresc un partener profesionist pentru serviciile DDD!

Descrierea Jobului:

Prestarea serviciilor de combatere a daunatorilor (Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare);

Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii in zona arondata;

Acorda asistenta tehnica clientilor si potentialilor clienti;

Negocieza si raspunde pentru corecta executare a serviciilor pentru clientii din portofoliu;

Redacteaza si implementeaza IPM (Integrated Pest Management) Planuri de combatere a daunatorilor conform standard ISAcreditatrea Europeana);

Completeaza documentele specifice presatarii serviciilor DDD;

Incaseaza cash anumiti clienti persoane fizice;

Promoveaza imaginea Companiei DDD.

Cerintele postului:

Domiciuliul stabil in Bucuresti - Ilfov

Permis de conducere categoria B. Minim un an de experienta in condus auto categoria B;

Abilitati de asimilarea rapida de informatii;

Atitudine pozitiva orientata catre client si rezultat;

Initiativa, ambitie si spirit de competitie ;

Orientat spre noi oportunitati si dezvoltare a relatiei cu clientul;

Abilitati de comunicare personala si interpersonala;

Putere de convingere, atentie la detalii;

Disponibilitate la deplasari;

Beneficii:

Training de specialitate si cursuri permanente de dezvoltare profesionala;

Calificare la locul de munca dupa 3 luni de colaborare;

Reduceri si beneficii in cadrul companiei;

Ajutor de nunta, botez, inmormantare

Suport in probleme de sanatate

Mediu de lucru placut si conditii bune de munca;

Pachet salarial format din venituri fixe si variabile, personalizate pentru fiecare candidat in parte;

Auto Dacia Dokker, sau Dacia MCV noi si/sau aproape noi.

Salariul integral pe cartea de munca

Bonuri de masa pe card EDENRED

Ore suplimentare platite

Ore de weekend platite 150%

Echipamente de lucru si de protectie profesionale

Salariul se ofera in doua transe: avans pe 25 ale lunii si lichidarea pe 10 ale lunii viitoare

se lucreza in doua ture: tura de dimineata de la aproximativ 08:00 la aproximativ 16:00 si tura de dupa amiza incepe de la aproximativ 16:00 si se termina la aproximativ 24:00 (tot ce este peste 8 ore se considera ore suplimentare si se achita la lichidare, daca se termina lucrarile programate in mai putin de 8 ore, tot 8 ore se platesc). O saptamana dimineata, o saptamana seara!

Salariul brut de la 4000 lei/luna la 4369 lei/luna, sau NET de la 2300 lei/luna la 2500 lei/luna inca din momentul angajarii, in functie de experienta, la care se adauga bonurile de masa 15lei/zi (aprox 300lei/luna) + ore suplimentare + ore de weekend!

se lucreaza un weekend/luna (foarte rar, vara, doua weekend-uri/luna).

Concret un angajat nou ajunge in medie la 2300 lei + 300 (Bonuri) lei + 400 lei (Ore suplimentare si ore de weekend) = 3000 lei NET

Aplica acum